top of page
bgImage

                       Pakalpojumi

Privātmāju garāžu vārti ir mūsu specializācija

Sekcijveida vārti - Kruno SIA

Sekcijveida vārti

Sekciju vārti atveras vertikāli un tādējādi nodrošina vairāk vietas vārtu priekšā un aiz tiem. Atsevišķie vārtu posmi secīgi un plakanā stāvoklī novietojas zem griestiem, vertikāli virs ailas vai jumta.

Ruļļu vārti

Ruļļu vārtu priekšrocība ir montāžas iespējamība kā ārpusē, tā garāžas iekšpusē. Tomēr jāievēro, ka ruļļu vārti ir optimāli vadīšanai tikai ar piedziņu.

Ruļļu vārti - Kruno SIA

Visu veidu vārtu automātika

Veramie vārti - Kruno SIA

Veramie vārti

Piedāvājam veramos vārtus ar automātiku, kas tiek ražoti no kvalitatīva metāla caurulēm. Piedāvājam arī vārtu karsto cinkošanu un pulverkrāsošanu, kas nodrošina izturību pret dažādiem laika apstākļiem ilgu gadu garumā.

Bīdāmie vārti

Bīdāmajiem vārtiem vērtnes tiek izgatavotas no tērauda caurulēm. Standarta komplektācijā vārti līdz 4 m tiek izgatavoti no 40x40 mm kvadrātcaurules. Ja tie ir industriālie vārti, tad cauruļu izmēri mainās. Industriālie vārti ir robežās no 4,5 līdz 10 m.

Bīdāmie vārti - Kruno SIA
Industriālie vārti - Kruno SIA

Industriālie vārti

Industriālās durvis iekļauj smagā tipa un cietā tērauda galvanizētos dzelzs izstrādājumus, atsperu bremžu drošības ierīces.

Kraušanas tehnika

Izlīdzinošie tilti ar atvāžamu vai izbīdāmu mēli - Kruno SIA

Izlīdzinošie tilti ar atvāžamu vai izbīdāmu mēli

Izlīdzinošie tilti ir pārdomāti risinājumi, lai precīzi izlīdzinātu starp dažādām kravas automašīnu grīdām un izlīdzinošajiem tiltiem pastāvošo augstuma starpību. Tādējādi kravu ir iespējams iekraut vai izkraut no kravas automašīnas ar vienu vienīgu horizontālu kustību.

Iekraušanas sistēmu blīvējumi – šelteri

Vārtu blīvējumi aizsargā pārkraujamās preces no laika apstākļu ietekmes, samazina enerģijas izmaksas, novērš caurvēju un tādējādi arī personāla neierašanos darbā slimības dēļ. Kombinācijā ar izlīdzinošajiem tiltiem dārgu nojumju un rampu uzstādīšana kļūst lieka.

Iekraušanas sistēmu blīvējumi - šelteri - Kruno SIA

Iekraušanas sistēmu blīvējumi – šelteri

Uzticama aizsardzība no uguns ar vismazākajām telpiskajām prasībām.

Iekraušanas sistēmu blīvējumi - šelteri - Kruno SIA

Stāvvietu aprīkojums

Automātiskās barjeras - Kruno SIA

Automātiskās barjeras

Automātisko barjeru sistēmas tiek izmantotas automašīnu stāvvietās, dažādos posteņos, preču pārkraušanas vietās, pie dzelzceļa pārbrauktuvēm, komerciālām un privātām ēkām, savas dzīvesvietas piekļūšanas ierobežošanai un citur.

 

Tehniskais apraksts standarta komplektācijai:

  • automātiskā barjera sastāv no cinkota tērauda korpusa, elektrosistēmas, reduktora, vadības bloka, signāluguns, balansatsperes un bomja;
  • barjeru garums – no 2,5 m līdz pat 6 m.

Automātiskās barjeras var tikt aprīkotas ar:

  • barjeras darbības pogu,
  • barjeras darbības pulti,
  • fotoelementiem.
bottom of page